13 C
Скопје
четврток, мај 28, 2020
Магазин Естрада Беше секс-симбол во 90-тите: Денес нема да ја препознаете дебелата Кристина Агилера...

Беше секс-симбол во 90-тите: Денес нема да ја препознаете дебелата Кристина Агилера (ФОТО)

0
2888

Кристина Алигера се уште важи за една од најквалитетните пејачки на светската сцена. Но, комплиментите кои ги добиваше за својот изглед, повеќе ги нема.

За да го промовира својот 8-ми студиски албум „Liberation“ Кристина  настапила на плажата Рокфелер во Њујорк.

Оние кои видоа како изгледа денес, не можеа да им поверуваат на своите очи.

 

Коментирај