Беше најубавата жена во Југославија: Денес има 56 години и се уште е бомба (ФОТО)

0
299

Некогашната мисица на Југославија, Ана Сасо, беше една од најубавите жени на овие простори.

Посакуваната титула ја доби во далечната 1982-ра година.

Ана денес има 56 години, а уште со својот изглед заведува каде и да се појави.

Убавицата е активна на Инстаграм каде со своите фанови споделува фотографии.

Онаму каде позира во бикини се гледа дена се уште е секс бомба.

https://www.instagram.com/p/BmiQ4S0F5E1/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bnqnelmlrtw/?utm_source=ig_embed

Коментирај