Белучи во сатенско издание на модна недела во Париз – класика од убавина

0
546

Кога и каде да се појави, славната и атрактивна италијанска актерка Моника Белучи, го привлекува вниманието врз себе и е вистински магнет за медиумските објективи и јавните погледи.

Италијанската убавица во сатенски фустан кој го истакна нејзиниот мал струк се појави пред почетокот на ревијата на „Диор“ на „Париската модна недела“.

Нормално, фоторепортерите како под дејство на магнет се најдоа околу неа со своите фотоапарати.

Изворр:Таратур

Коментирај