Бекамови во Црна Гора (втор дел): Викторија се пофали со уживанциите од Свети Стефан

0
543

Славното семејство на брачниот пар Дејвид и Викторија Бекам ужива на црногорската луксузна дестинација Свети Стефан, од каде славната модна икона споделува фотографии од нивните мераци.

Иако се зборуваше дека се разведуваат, славниот британски пар го демантираше тоа со доаѓањето во Црна Гора, а Викторијапоставила повеќе фотографии од својот сопруг и децата.

Извор: taratur.mk

Коментирај