Автомобил утрово излетал од патот Битола – Прилеп, младо момче починало на лице место

0
307

К.Ј. (23) од село Секирци починал рано утрово откако со своето возило „Сеат Ибица” излетал од патот Битола – Прилеп, помеѓу село Тополчани и село Алинци.

Коментирај