Андрија Милошевиќ објави видео со посебна порака за Маринко Маџгаљ

0
607

Актерот Андрија Милошевиќ во моментов летува со својата девојка на Аруба, но редовно се јавува на социјалните мрежи споделувајќи разни ситуации.

Тој објави видео како се тушира со три фламинга, а потоа на обожавателите им порача нешто што ги растажи.

-Додека се туширам со фламинга. Фламингата за мене имаат посебно значење. Морам да поздравам еден одличен дечко, знам дека ме слуша, вели Андрија во видеото.

Во коментарите се огласи актерката Слобода Мичаловиќ која напиша дека сигурно Маринко слуша.

Коментирај