Александра Пријовиќ го прикрива бремениот стомак

0
449

Пејачката Александра Пријовиќ  само два месеци откако стапи во брак објави дека со својот сопруг Филип го очекуваат нивното прво бебе.

Додека медиумите шпекулираат дека пејачката е во третиот месец од бременоста, таа мудро си молчи.

Но, откако Пријовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил прикривајќи го стомакот фановите ја преплавија со позитивни коментари, но и некои загрижувачки поради тоа што таа седи на земја.

-Бремена си уште поубава, се дел од многуте коментари, погледнете.

Коментирај