ВИДЕО: Селма Хаjек се соблече во шестата деценија од животот, снимката го запали Интернет

0
454

Мексиканско-американската актерка Селма Хаек (52) ужива во одморот, а многу од нејзините фотографии објавени на Инстаграм, оставаат без здив.

Една  од најпознатите актерки, најпрвин објави снимка на која е во плитка вода облечена во секси костим за капење од кој ги покажа заносните облини, а потоа и снимка на која е во базен целосно гола.


View this post on Instagram

Listening to the song of water 🌊. Escuchando la canción Del Mar. #meditation #ocean #mar

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Нејзините обожаватели веднаш почнаа да коментираат колку добро изгледа.


View this post on Instagram

Have a #chill #weekend Que tengan un #zen fin de semana

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Извор: kurir.mk

Коментирај