6 лесни фризури за пократка коса (ВИДЕО)

0
1966

Фризурата може да ви помогне многу во истакнувањето на вашата убавина и да направи да изгледате посебно. Погледнете го видеото како можете да си направите едноставни но убави фризури ако имате пократка коса:

Коментирај