+18 ВИДЕО: Убавата манекенка заборави дека не носи градник, па ја симна блузата

0
1485

Непредвидливите ситуации не се ништо ново кога станува збор за снимање на емисии.

Секому може да се случи да има проблеми со облеката, без разлика дали станува збор за расипан патент, искинато парче или нешто слично, но оваа убава менекенка, очигледно заборави дека не носи ништо под облеката, па покажа повеќе од потребното.

Одеднаш настана штама во студиото, а откако ја покажа градата, на девојката не и остана ништо друго, освен да се насмее.

Погледнете го видеото и самите проценете дали ситуацијата беше спонтана или добро исценирана.

Коментирај